Kad širdis alsuotų jaukumu...

Dizainas – tai aistra

Meninko misija šiame pasaulyje nelengva, bet jeigu kurti, tai tik grožį, gėrį ir gerą nuotaiką! Su meile, aistra ir atsidavimu!

Nuoširdumas, nugalintis viską

Kad ir kokie dalykiški santykiai sietų žmones, visų pirmiausia, esame ŽMONĖS, ir nuoširdumas bendraujant yra pirmoje vietoje!

Profesionalumas + idėja

Tai elementai neatsiejami nuo “iNjO” kūrybinių procesų. Svarbu žinoti, kur ir kokiu keliu reikia eiti. O be idėjos nebūtų nieko!

Specializacija

 • Privačių būstų interjeras

 • Komercinių patalpų interjeras

 • Viešųjų objektų interjeras

 • Privačių būstų eksterjeras

 • Komercinių patalpų eksterjeras

 • Viešųjų objektų eksterjeras

Kiekviena detalė svarbi

iNjO design paslaugos

 • Patalpų funkcinis zonavimas

  Erdvių suplanavimas, pagal atskiras funkcijas, patogumą ir ergonomiškumą.

 • Elektros taškų projektavimas

  Elektros rozečių, jungiklių ir šviesos šaltinių išdėstymas Jūsų patalpose.

 • Apšvietimo planavimas

  Skirtingais apšvietimo būdais sukuriami unikalūs erdvių charakteriai, kiekvienai erdvei pritaikant tam skirtą apšvietimą.

 • Baldų išdėstymo planai

  Pagal funkcinį zonavimą ir užsakovo poreikius pritaikomi ir pasiūlomi originalūs ir tinkami baldų išdėstymo variantai.

 • Lubų planų sudarymas

  Pagal erdvių savitumą projektuojamos originalios ir funkcionalios lubos, patalpoms seiteikiančios išskirtinumo bei išsprendžiančios kai kuriuos techninius uždavinius.

 • Apdailos medžiagų, spalvų parinkimas

  Grindų, sienų bei lubų spalvų ir medžiagų parinkimas, derinant su visais kitais kuriamo interjero elementais.

 • Baldų, šviestuvų parinkimas

  Visų interjero elementų parinkimas ir suderinimas tarpusavyje į vieną harmoningą visumą.

 • Interjero vizualizacijų kūrimas

  Esant poreikiui ir pageidavimui, kuriamos realistiškos interjero vizualizacijos reikiamose patalpose ar iš reikiamo regėjimo taško.

Ką žmonės kalba apie “iNjO design”

Su vyru statėme savo svajonių namą, ir bestatydami supratome, kad mums reikia ne svajonių namo, o svajonių namų. Pasiklydome tarp spalvų ir medžiagų įvairovės, o idėjų, kurias turėjome, nepakako. Laimei, į mūsų kūrimosi procesą įsiliejo dizainerė Inga, kuri mums labai padėjo! Mūsų mintys sutapo 100%! Greitai radome bendrą kalbą. Vis dar negaliu atsidžiaugti savo vonios kambariais, dėl kurių labai nerimavau. “iNjO design” dėka mūsų svajonių namas labai greitai tapo svajonių namais! Rekomenduojame mūsų nuostabiąją dizainerę!

Inesa

Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę bendrauti su dizainere Inga. Su jos pagalba namai tapo ne tik gražūs, patogūs, bet ir jaukūs, šilti… Jos profesonalumo dėka greitai išsipildė mūsų svajonės. Rekomenduosiu ir visiems pažįstamiems šią SAVO dizainerę!

Žydrė

Negalvojau, kad dizainerių darbas yra toks sunkus. Tiek baldų parinkimas, tiek sienų spalvos, tiek apšvietimas sukurtas tiesiog super! Kiekviena detalė apgalvota itin kruopščiai. Į tokias smulkmenas mes nekreipdavom dėmesio, patys kurdami savo interjerą, ir rezultatai nedžiugindavo, nes apie tai reikia suprasti ir nusimanyti. O kiek laiko užima viską suplanuoti! Labai dėkoju Ingai už sukurtą namų interjerą, už ilgas valandas viską planuojant ir prižiūrint įgyvendinimą. Rezultatais esame labai patenkinti! Jei norite jaukių namų, į kuriuos būtų gera sugrįžti patikėkite tai „iNjO design“.

Genutė

„iNjO“ vardas slepia labai talentingą, kūrybingą, įdomią ir patikimą dizainerę. Kas ją išskiria iš daugelio kitų dizainerių – tai jos sugebėjimas sukurti Jūsų namus/erdvę, atspindint tai, kas, jūsų nuomone, yra geriausia, bei pritaikant tai, ko jums reikia. Aš niekada nebuvau dirbusi su interjero dizaineriu, todėl nebuvau visiškai tikra, ko tikėtis. „iNjO“ mano pilką, nuobodžią virtuvę bei svetainę pavertė šilta, jaukia, tuo pačiu išskirtine erdve. Namuose niekada nebuvo taip gera „būti”! AČIŪ „iNjO design“.

Justina